Par mums

Firma FITTERO uzsāka savu darbību 2000. gadā. Pateicoties uzņēmīgai un profesionālai darbībai, tā guvusi plašu atzinību un popularitāti Latvijā. Kvalitatīva un ilgstoša sadarbība ar klientiem, celtniecības kompānijām, arhitektu un konstruktoru birojiem, projektētājiem, nodrošinājusi firmai lielu pieredzi un apliecinājusi tās profesionalitātes līmeni. Saviem klientiem FITTERO piedāvā pilnu servisu: sekcijuveida paceļamo vārtu projektēšanu, izgatavošanu, piegādi, uzstādīšanu, garantijas apkopi un remontu. Mūsu klienti ir labākie liecinieki mūsu darbam.

Mēs priecājamies par iespēju, klātienē un ar interneta starpniecību Jūs informēt par mūsu firmu un tās piedāvāto produkcijas klāstu. Kvalificēts personāls ir viens no nosacījumiem, kas FITTERO klientiem nodrošina labākos dizainiskos un finansiālos risinājumus Firmas personāls – tie ir augsti kvalificēti speciālisti. Apzinoties motivēta un profesionāla kolektīva nozīmīgumu, FITTERO cenšas radīt darbiniekiem labus darba apstākļus un demokrātisku atmosfēru, lai veicinātu viņu profesionālo un personisko izaugsmi. Ar klientiem strādā pieredzējuši mārketinga speciālisti, kas nodarbojas ar firmas piedāvātās produkcijas noieta analīzi. Ražošanas procesu vada pieredzējis tehnologs un ražošanas vadītājs. Gatavās produkcijas montāžu veic augsti kvalificēti meistari, kas mācījušies un stažējušies Latvijā un ārvalstīs. Uzņēmuma ražošanas bāze sastāv no ražošanas ceha un noliktavas, kuras krājumi, ražošanas apjoms ļauj ātros termiņos realizēt praktiski jebkuru pasūtījumu. Visiem firmas FITTERO piedāvātajiem produktiem ir 2 gadu garantija. Uzņēmumu raksturo līdz pilnībai noslīpēta tehnoloģija un augstas klases gatavā produkcija. Firma izpilda gan privātpersonu, gan industriālo uzņēmumu pasūtījumus. FITTERO darbības virzienu un filozofiju raksturo divi galvenie darbības principi: uzticamība un augsta kvalitāte.

Šie darbības principi tiek īstenoti:

• pastāvīgi atjaunojot ražošanas un montāžas iekārtas;

• stingri ievērojot tehnoloģiskos ražošanas standartus;

• regulāri paaugstinot personāla kvalifikāciju;

• produktu komplektēšanai izvēloties viskvalitatīvākās izejvielas;

• ieviešot un uzlabojot ražošanas un klientu apkalpošanas kvalitātes pārvaldes sistēmas.

Dotās produkcijas konkurētspējas atslēga ir – produkcijas tiešā piegāde no ražotāja, mūsdienīgs tehniskais aprīkojums un firmas augsti kvalificētais personāls.

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts
SIA „Fittero” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācība (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Apmācību projekta ietvaros tiks apmācīti vairāk kā 5. SIA „ Fittero „darbinieki, kuri paaugstinās savas profesionālās prasmes, pilnveidos ražošanas vadības kompetences, kā arī apgūs jaunas zināšanas tehniskajās jomās.