Par mums

FITTERO piedāvā pilna servisa vārtu risinājumus – sekcijveida paceļamo vārtu projektēšanu, izgatavošanu, piegādi, uzstādīšanu, kā arī garantijas apkopi un remontu. Izpildām gan privātpersonu, gan industriālo uzņēmumu pasūtījumus.

 

FITTERO uzsāka savu darbību 2000. gadā. Pateicoties uzņēmīgai un profesionālai darbībai, uzņēmums guvis plašu atzinību un popularitāti Latvijā. Kvalitatīva un ilgstoša sadarbība ar klientiem, celtniecības kompānijām, arhitektu un konstruktoru birojiem, projektētājiem, nodrošinājusi uzņēmumam lielu pieredzi un apliecinājusi tā profesionalitātes līmeni. 

Mūsu darbinieki – tie ir augsti kvalificēti speciālisti, kas klientiem nodrošina labākos dizainiskos un finansiālos risinājumus. Ar klientiem strādā pieredzējuši mārketinga speciālisti. Ražošanas procesu vada pieredzējis tehnologs un ražošanas vadītājs. Gatavās produkcijas montāžu veic augsti kvalificēti meistari, kas mācījušies un stažējušies Latvijā un ārvalstīs. Uzņēmuma ražošanas bāze sastāv no ražošanas ceha un noliktavas, kuras krājumi, ražošanas apjoms ļauj ātros termiņos realizēt praktiski jebkuru pasūtījumu. Uzņēmumu raksturo līdz pilnībai noslīpēta tehnoloģija un augstas klases gatavā produkcija.

 

FITTERO profesionālo darbību raksturo divi galvenie pamatprincipi: uzticamība un augsta kvalitāte. Šie darbības principi tiek īstenoti:

• pastāvīgi atjaunojot ražošanas un montāžas iekārtas;

• stingri ievērojot tehnoloģiskos ražošanas standartus;

• regulāri paaugstinot personāla kvalifikāciju;

• produktu komplektēšanai izvēloties viskvalitatīvākās izejvielas;

• ieviešot un uzlabojot ražošanas un klientu apkalpošanas kvalitātes pārvaldes sistēmas.

Mūsu piedāvāto vārtu risinājumu konkurētspējas atslēga – produkcijas tiešā piegāde no ražotāja, mūsdienīgs tehniskais aprīkojums un  augsti kvalificētais personāls. Visiem FITTERO piedāvātajiem produktiem tiek nodrošināta 2 gadu garantija. 

 

Metālapstrādes nozares speciālistu apmācību projekts
SIA „Fittero” piedalās biedrības „Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā “Metālapstrādes nozares speciālistu apmācība” (projekts Nr. L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Apmācību projekta ietvaros tiks apmācīti vairāk kā 5 SIA „Fittero” darbinieki, kuri paaugstinās savas profesionālās prasmes, pilnveidos ražošanas vadības kompetences, kā arī apgūs jaunas zināšanas tehniskajās jomās.